• Sigmalife DS

  Sigmalife DS
  Przeznaczenie
  Lakierobejca przeznaczona do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia. więcej »
 • Sigmalife VS-X

  Sigmalife VS-X
  Przeznaczenie
  Wyrób do użytku zewnętrznego, jako warstwa gruntująca, kolorująca surowe drewno, zapewniająca ochronę w systemie zabezpieczania i dekorowania powierzchni drewnianych Sigmalife. Zabezpiecza powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych.więcej »
 • Sigmalife DS Acryl

  Sigmalife DS Acryl
  Przeznaczenie
  Lakierobejca przeznaczona do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Zabezpiecza powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych.więcej »
 • Sigmalife VS Acryl

  Sigmalife VS Acryl
  Przeznaczenie
  Wyrób przeznaczony do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W zestawie z Sigmalife DS Acryl tworzy system do ochrony i dekoracji drewna. Zabezpiecza powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych.więcej »
 • Sigmavar Gloss

  Sigmavar Gloss
  Przeznaczenie
  Lakier alkidowy do profesjonalnego wykorzystania w przemyśle okrętowym oraz do malowania elementów drewnianych narażonych na okresowe działanie wody wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.więcej »
 • Sigmavar S2U Satin

  Sigmavar S2U Satin
  Przeznaczenie
  Lakier na bazie żywic poliuretanowo-alkidowych do stosowania jako powłoka wykończeniowa wewnętrznych elementów drewnianych tj. lamperii, drzwi, schodów, poręczy oraz parkietów.więcej »
 • Sigmavar WS Satin

  Sigmavar WS Satin
  Przeznaczenie
  Wodny lakier na bazie żywic poliuretanowo-akrylowych do stosowania jako powłoka wykończeniowa wewnętrznych elementów drewnianych tj. meble drewniane oraz drewnopochodne, boazerie, drzwi, schody, poręcze oraz parkiety.więcej »